ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD

Zorientowany na klienta, zawsze z uczciwością

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD

dobra jakość Marine Lighting Equipment na sprzedaż
dobra jakość Marine Lighting Equipment na sprzedaż
Im Online Czat teraz

ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD

1 2 3 4 5 6 7
ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD
Fabryka Biuro BV Audited Supplier Warsztat Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : WEITONG MARINE
Ilość pracowników : 400~599
Coroczne wyprzedaże : 200-1000
Rok założenia : 2012
pc Export : 60% - 70%
Zhuhai Weitong Import & Export Co., Ltd zarejestrowała się za zgodą China Industry & Commerce Bureau z niezależnymi uprawnieniami do importu i eksportu. Jako profesjonalny globalny dostawca sprzętu morskiego i przybrzeżnego w Chinach, dążymy do skupienia się na badaniu i rozwijaniu najbardziej konkurencyjnych jakościowo urządzeń morskich dla klientów na całym świecie, z doskonałymi usługami zorientowanymi na klienta w przemyśle morskim.

Wierzymy, że profesjonalista powinien być godny zaufania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży morskiej mamy pewność, że rozumiemy twoje potrzeby i obawy. Pomożemy opracować dla Ciebie najbardziej opłacalną propozycję. Poza tym mamy dobrze wyszkolony i pełen entuzjazmu zespół, który zapewnia obsługę przedsprzedażną i posprzedażną, a także efektywnie realizuje umowę, oszczędzając czas i koszty.

Dlaczego Weitong Marine?

1. Zapewnienie jakości i kontrola

Gwarantujemy jakość, nie tylko dlatego, że posiadamy kompletne rygorystyczne procesy zarządzania, produkcji i kontroli w celu kontroli jakości i uniknięcia błędów w szczegółach, ale także przywiązujemy dużą wagę do satysfakcji klientów z jakości produktu. Co więcej, Certyfikat Mill Test może być dostarczony dla ogólnych produktów, a większość naszych produktów jest zatwierdzona przez CCS, ABS, DNV, BV, NKK, KR, LR, GL, RINA itp.

2. Wydajność
Twoja prośba zostanie rozpatrzona w ciągu 1 do 12 godzin. Nasz doświadczony zespół sprzedaży otrzymuje pomoc techniczną od naszego zespołu inżynierów, aby zapewnić szybką ofertę i dobrą komunikację.

3. W czasie dostawy
Mamy rygorystyczny harmonogram produkcji i profesjonalny proces kontrolny, aby kontrolować czas produkcji. Klienci zostaną poinformowani o procesie produkcji na czas. Poza tym współpracujemy z wiarygodnymi partnerami logistycznymi, aby zapewnić terminowe dostawy towarów.

4. Dostosowanie
Jeśli potrzebujesz usługi dostosowywania, nasi doświadczeni inżynierowie są w stanie zaprojektować produkt zgodnie z twoją prośbą lub aplikacją.

5. Asortyment produktów
Dostępny jest cały sprzęt morski, akcesoria i technika.

6. Po sprzedaży usługi
Po dostarczeniu przesyłki śledzimy przesyłkę, a po dostarczeniu towarów pozytywnie skontaktujemy się z klientem w celu uzyskania opinii.

Zawsze kładziemy nacisk na wartości "zorientowane na klienta, zawsze z uczciwością" w międzynarodowym biznesie handlowym. Ilekroć potrzebujesz zapytania lub pomocy, możesz zwrócić się do Weitong Marine przez telefon, e-mail lub inny.

Szczegóły kontaktu
ZHUHAI WEITONG IMPORT & EXPORT CO., LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Kate Yang

Tel: 86-139-23317268

Faks: 86-756-8169003

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)